Mõistusemängud: kuidas aju takistab meil kaalust alla võtta

Testi tulemus

10
308

Ilustandardite järgimisel tunneme sageli peast mööda: kaalulangetamine algab peast. Kõiki meie keha protsesse juhib kuidagi aju. Kaalu langetamiseks tuleb mõista oma mõtteid ja psühhofüüsiliste protsesside mehaanikat, mis aitavad meil kaalust alla võtta. Ja muidugi leppida iseendaga kokku.

See artikkel on kirjutatud selleks, et aidata teil oma meelt taaskäivitada ja häälestada õigel viisil soovitud tulemuse saavutamiseks. Nii et pärast paar nädalat peegeldust peeglist näete endast täiuslikumat versiooni ja saate enesekindlust.

Aga kõigi kohta järgemööda.

Alustuseks peaksite kaaluma mitmeid levinumaid psühholoogilisi aspekte, mis on hästi teada kõigile kehakaalu alandavatele inimestele.

Tahan kaalust alla võtta, kuid ma ei saa söömist lõpetada!

Vastake ise küsimusele: miks soovite kaalust alla võtta? Sageli on probleemiks motivatsioonipuudus. Selgitage, mida soovite oma peas. Võib-olla soovite oma riietuses hea välja näha? Kas end peeglist imetleda? Kas meestele meeldida?

Öösel veel kord külmkapile lähenedes mõelge: kas see võileib on seda väärt, et teie unistusele sülitada? Kas selle vorsti maitse on piisavalt hea, et ülejäänud päevad kompleksides veeta? Tuleb seada õiged prioriteedid.

Kinnisidee probleemist

Mida rohkem arvate, et olete paks, et peate dieeti pidama, vähem sööma jne, seda rohkem muutub „häda“. Olles nädal aega vaevalt vastu pidanud, piirdunud toitumisega ja langetanud paar kilo, otsustate seda tähistada ämber jäätise või terve koogiga.

„Mis siis? Ma saan seda endale lubada!“, aga see on levinud eksiarvamus. Sellise ergutuste süsteemi abil kogute kiiresti kilogrammid, milledest te titaaniliste pingutustega vabanesite.

Mõni hetk naudingut ületab kõik teie jõupingutused ja muutuvad nädalatepikkuseks enesepiitsutamiseks. Siis leiate jälle jõudu uue dieedi jaoks, mis lõpeb peoga mitte teie kasuks.

Võib-olla on aeg dieedide ja altmineku nõiaringist välja murda?

Suutisin kaalust alla võtta, kuid ei suutnud kaalu hoida

Iga inimene, kes on kunagi kaalust alla võtnud, teab, et see on suhteliselt lihtne protsess. Pingutades, olete dieedil ja kaal järk-järgult väheneb. Kuid niipea, kui pöördute tagasi tavapärase eluviisi juurde, taastub kaal.

Selle protsessi peatamiseks on ainult kaks viisi:

  1. Täielikult muuta oma suhtumist toitumisse. Mõista, et me sööme selleks, et elada, mitte vastupidi. Loobuda maitsvast toidust aurutatud toodete kasuks: brokoli, rooskapsas, kanarind... Ja pidada seda dieeti kogu elu.
  2. Kasutada ohutuid kaalulangetamise stimulante. Nagu eespool mainitud, tuleb kaalulangus peast. See ei puuduta ainult mõtteid, vaid ka närvisignaale, mille aju saab, kui me sööme. Magus, rasvane ja rämpstoit on alati väga maitsev, nii et just nende toitude tarbimine mõjutab naudingukeskusi. Sellisest toidust keeldumine ajab inimese meeleheitele.

Tervislikku toitu pole lihtne armastada ja nautida. Seose „kõik maitsev - kahjulik“ katkestamiseks ja suhtumise „tervislik - maitsev“ häälestamiseks tuleb selles ennast veenma. Ja see pole alati lihtne.

Massachusettsi eksperimentaalse dieetide instituudi teadlased tegelesid selle probleemiga tõsiselt alles 2015. aastal. Uuring usaldati psühholoogilise kaalukaotuse kontseptsiooni rajajale Johan Morrisele. Tema poolt juhitud teadlaste rühm sai teada, millised psühho-emotsionaalsed protsessid mõjutavad toidu maitse tajumist. Saadud andmete alusel töötati välja preparaat, mis blokeerib toidunaudingu eest vastutavad ajukeskused.

Johan Morris

„Tuleb mõista, et aju petab meid. Rämpstoidust sõltuvuses olles ei tunne me toidu tegelikku maitset. Naudinguretseptorite blokeerimine viib selleni, et hakkame tundma toidu tõelist maitset ja varasemad eelistused hakkavad meile tunduma liialdusena“.

Oma sõnade tõestamiseks esitas Johan Morris kliinilisi uuringuid sensatsioonilise preparaadi nimega DuoSlim.

Selgus, et selle preparaadi mõju all ei edasta närvivõrgud ajule signaali, et te kaalust alla võtate, seega pole näljatunnet ja nõrkust nagu teiste kehakaalu langetamise meetodite puhul. DuoSlim kiirendab ainevahetust, muudab rasvkihi energiaks ja taastab siseorganite funktsiooni.

Preparaat parandab seedeprotsesse ja võimaldab kehal ise lisakilodest vabaneda. Võtmise kuuri jooksul DuoSlim aitab põletada liigset keharasva ja käivitab seedekulgla nõuetekohase toimimise. Pärast kursuse läbimist on ülekaalulisuse taastamine võimatu: keha on juba programmeeritud vajalikeks töödeks kehakaalu langetamiseks ja selle hoidmiseks.

Meie riigis on preparaat tellimiseks saadaval tootja ametlikul veebisaidil.

Kõik, mida peate tegema, on sisestada oma nimi ja telefoninumber. Kiirustage! Teil on aega jäänud:
14 : 53
Tellimuse vorm DuoSlim
Teie riik:
Teie nimi:
Telefon:
Kommentaarid
Marina Židkova:
17.10.20
Jah, see kõik on minu kohta... iga dieet lõpeb öise ahnitsemisega. Justkui hüpnotisi all kannavad mu jalad mind külmkapi juurde ja söön tonne rämpstoitu. Loomulikult on hommikul kaalul rõõmutu numbrid.
Uliana Krivova:
18.10.20
Huvitav uuring. Ilmselt tellin endale DuoSlim. Vastake kommentaarides need, kes on juba proovinud - kas see on seda väärt?
Jelena Gromova:
19.10.20
Võtan juba nädal DuoSlim. Suhtumine toidusse on tõepoolest muutunud. Nüüd söön tervislikku toitu ega koge seda tagasitõmbumist enam. Noh, teate, kui järsku tavapärasest dieedist õigele toitumisele üle lähete, soovite pidevalt süüa midagi keelatut. Sellist asja pole olemas. Kaotasin selle aja jooksul 2 kg. Kuid mul pole eriti ülekaalu - ainult 8 kg.
Valeria Šapovalova:
20.10.20
Võtan DuoSlim praegu. Olen Elenaga täiesti nõus, pealegi on isu üldiselt vähenenud, tunnen kergust, energia on suurenenud. Justkui viskas keha kõik ebavajalikud maha.
Katerina Zahharova:
21.10.20
Lugesin teie tagasiside ja tellisin DuoSlim, ei jõua oma pakki ära oodata...!
Regina Petrova:
22.10.20
Tänan artikli eest!
Mihhail Šipilov:
23.10.20
Tõeline biohäkkimine)
Arina Makarova:
24.10.20
Tänu DuoSlim kaotasin kuuga 10 kg! Nii palju aastaid ei suutnud ma panna ennast lihtsalt suu kinni panema ja vähem sööma, kuid selgus, et see oli väga lihtne.
Olga Rutskaja:
25.10.20
Olen 50, kaal 78 kg. Kui ohutu on DuoSlim selles vanuses?
Margarita Kharitonova:
26.10.20
Olga, minu ema on 60 ja ta võtab DuoSlim. Pöördusime arsti poole, tema sõnul on preparaat täiesti ohutu.
27.10.20
Kas soovite kirjutada sõnumi?